KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12799573
nr 1279 9573
Erik Tryggelin
(1878-1962), Sverige
Oljemålning, 8/5 1916, "Vår i Bromma". Olja på pannå. Signerad, 31x23cm
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 30 september 2019
kl 20:29:27
29/9 13:27:46
- Klassiska
30 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Erik Tryggelin
Läs mer om Erik Tryggelin